Addrese
Ilzenes iela 2, Rīga
Tālrunis
+371 20136636
Epasts
info@verex.eu

Intermodālie pārvadājumi

Intermodālais transports ir kravu pārvadājums, kurā tiek izmantoti divi vai vairāki transporta veidi. Visbiežāk kravas sūtījumam ir viens pārvadājuma dokuments, tas atrodas vienā kravas vienībā (piemēram, cisternā, konteinerā u. c.) visā maršrutā un tiek pārvietots no viena transporta veida uz citu tādā pašā veidā.
VEREX veic intermodālos pārvadājumus visā Baltijas valstīs, Krievijā, NVS valstīs un arī uz kaimiņvalstīm. Mūsu darbinieki aprēķinās jums optimālāko piegādes maršrutu, maksimāli samazinās finansiālās un laika izmaksas. Mēs sniedzam saviem klientiem informāciju par kravas pārvietošanas ātrumu un tās atrašanās vietu jau pieprasījuma iesniegšanas brīdī. Mēs piedāvājam jūras, dzelzceļa un autotransporta kravu pārvadājumus konteineros, uz paletēm un cita veida iepakojumā.
Izstrādājot kravu piegādes shēmas, mūsu uzņēmums ņem vērā visas nianses attiecībā uz kravas specifiku un iekraušanas vietu.

2023. gada 7. jūlijā VEREX parakstīja sadarbības līgumu Nr. SKV-L-2023/343 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros.